شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران
آلبوم تصاوير
آرشیو
اخبار ويژه
رشد اقتصادی مستمر هدف اصلی اقتصاد مقاومتی است

وزیر امور اقتصادی و دارایی رشد اقتصادی مستمر و پایدار را به عنوان هدف اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی مطرح کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی باید درون زا و در عین حال برون گرا باشد که منافع این رشد باید در اختیار عامه مردم قرار بگیرد و این رشد باید عدالت محور و دانش بنیان باشد.
مراسم دیدار نوروزی وزیر اقتصاد با مدیران و کارکنان وزارتخانه برگزار شد

مراسم دیدار نوروزی وزیر امور اقتصادی و دارایی با مدیران و کارکنان وزارتخانه برگزار شد.
برنامه جامع اقتصاد مقاومتی در حال اجراست

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: برنامه جامع اقتصاد مقاومتی از سال گذشته آغاز شده است.
بودجه مهمترین ابزار دولت برای تحقق اهداف اقتصادی است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست قدردانی از کارکنان خزانه داری کل کشور تاکید کرد: بودجه مهمترین و کاراترین ابزار دولت برای تحقق اهداف اقتصادی است و به همین سبب وزارت اقتصاد طی دوسال گذشته با تدوین برنامه ای جامع توانست اقدامات بنیادی و موثری در راستای حداکثرسازی بهره وری در حوزه خزانه صورت دهد.
آرشیو
1395/3/3 دوشنبهبا حضور مدیران و کارکنان وزارت اقتصاد برگزار شد؛جشن ایثار به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر

در سالروز حماسه آزادی خرمشهر، جشنی با حضور مدیران و کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی در محل سالن مدرس این وزارتخانه برگزار شد.

1395/1/21 شنبهاز سوی معاون نظارت مالی وزیر اقتصادصورت گرفت:تشریح اقدامات خزانه داری کل در زمینه ترویج فرهنگ مدیریت راهبردی

سید رحمت اله اکرمی در گفتگو با شادا اقدامات انجام شده توسط معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور در راستای ترویج فرهنگ مدیریت راهبردی و به موازات آن برنامه ریزی راهبردی در آن معاونت طی سال 1394را تشریح کرد.

1395/1/21 شنبهکرباسیان اعلام کرد:برنامه جدید گمرک برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی باهدف تحقق اقتصاد مقاومتی

رئیس‌کل گمرک بایادآوری تغییرات جدید در بخش مبادلات تجارت خارجی، از برنامه جدید این نهاد برای حمایت از تولید در سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» خبر داد و گفت: براساس سیاست‌های جدید، واحدهای تولیدی به درب خروج گمرکات معرفی می شوند تا تشریفات گمرکی کالایشان پس از ترخیص به روش حسابرسی انجام شود.

آرشیو
کلیه حقوق این پورتال متعلق به شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران می باشد.