شنبه 29 دي 1397   08:26:23
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
یادداشت

1397/3/19 شنبهمدیرکل امور مالیاتی کرمان تأکید کرد :
مقابله با فرار مالیاتی از مهم‌ترین راهکارهای تحقق درآمدهای مالیاتی است
مدیرکل امور مالیاتی کرمان گفت: مقابله با فرار مالیاتی از مهم‌ترین راهکارهای تحقق درآمدهای مالیاتی است.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از رسانه مالیاتی، محمد سلمانی، مدیرکل امور مالیاتی کرمان با تأکید بر حمایت همه‌جانبه از همکاران خدوم و دلسوز اظهار داشت: نظارت بر فرایند وصول مالیات از سطوح پایین تا بالا باید به صورت جدی اعمال شود و امیدواریم همکاران با انرژی بیشتر در جهت تحقق اهداف سازمان امور مالیاتی گام بردارند.

مدیرکل امور مالیاتی کرمان، امر مالیات ستانی را بسیار حساس و خطیر دانست و بر ضرورت وصول مالیات مطابق قانون و بر اساس مستندات و همچنین ابلاغ به موقع اوراق مالیاتی تأکید کرد و افزود: همکاران باید قانون و مقررات را بیش از پیش رعایت کنند و وصول مالیات همراه با شفاف‌سازی و رسیدگی به موقع باشد.

مدیرکل امور مالیاتی کرمان، تکریم ارباب‌رجوع را از رویکردهای اصلی نظام مالیاتی دانست و افزود: در این راستا، به‌روزرسانی سیستم‌های مالیاتی و مکانیزه کردن امور در جهت تسریع و تسهیل امور مودیان مالیاتی در حال انجام است.

وی، سلامت اداری را به عنوان یکی از امور اساسی و اصلی اداره کل عنوان کرد و گفت: یکی از برنامه‌های مهم که مورد تأکید رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور است، توسعه سلامت اداری و مبارزه جدی و قاطع با عوامل بروز فساد است.

سلمانی، جلوگیری از فرارهای مالیاتی را از مهم‌ترین راهکارهای تحقق درآمدهای مالیاتی بیان کرد و اظهار داشت: شناسایی فعالان اقتصادی و منابع مالیاتی جدید و استفاده از طرح‌ها و برنامه‌های نوین باید سرلوحه کار همکاران در سال جدید باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

نسخه قابل چاپ